Се издава стан во Центар Скопје три соби 64m2 наместен Дебар Маало

11064

New product

Се издава стан во Центар Скопје три соби 64m2 наместен Дебар Маало. Станот е дуплекс со дневна и спална на првото ниво и спална на второто ниво.

More details

450 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 64
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage Yes

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје три соби 64m2 наместен Дебар Маало

Се издава стан во Центар Скопје три соби 64m2 наместен Дебар Маало

Се издава стан во Центар Скопје три соби 64m2 наместен Дебар Маало. Станот е дуплекс со дневна и спална на првото ниво и спална на второто ниво.

30 other products in the same category: