Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија zoom

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

11086

New product

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

More details

600 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 120
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 6/6
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 120m2 наместен 50-та Дивизија

30 other products in the same category: