Се издава стан во Центар Скопје четири соби 113m2 празен zoom

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 113m2 празен

11083

New product

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 113m2 празен

More details

600 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 113
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 2
Balcony 2
Floor 5
Elevator Yes
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 113m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 113m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје четири соби 113m2 празен

30 other products in the same category: