For rent studio flat in Vodno Skopje one room 20m2 furnished Macedonia

11545

Used

For rent studio flat in Vodno Skopje one room 20m2 furnished. The studio is located in a new building. This studio flat in Vodno Skopje has fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, its own heating system, internet and cable tv.

More details

180 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Vodno Skopje

Service For rent
Property Studio flat
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 20
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony No
Elevator Yes
Heating Own heating system
Internet and Cabel TV Yes

More info за studio flat во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio flat in Vodno Skopje one room 20m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Vodno Skopje one room 20m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Vodno Skopje one room 20m2 furnished. The studio is located in a new building. This studio flat in Vodno Skopje has fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, its own heating system, internet and cable tv.

30 other products in the same category: