For rent Apartment in Zelezara Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

11461

Used

For rent Apartment in Zelezara Skopje three rooms 80m2 furnished. The apartment is on the third floor with elevator and balcony. This apartment in Zelezara Skopje has two bedrooms, one bathroom, one guest toilet fully equipped kitchen with utensils, central heating system.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Zelezara Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Zelezara
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 3
Elevator Yes
Heating Central Heating

More info за apartment во Zelezara Skopje

-

Населбата Zelezara е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Zelezara има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Zelezara имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Zelezara е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Zelezara. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Zelezara со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Zelezara Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Zelezara Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Zelezara Skopje three rooms 80m2 furnished. The apartment is on the third floor with elevator and balcony. This apartment in Zelezara Skopje has two bedrooms, one bathroom, one guest toilet fully equipped kitchen with utensils, central heating system.

30 other products in the same category: