For rent Apartment in Vodno Skopje two rooms 56m2 furnished Macedonia

11513

Used

For rent Apartment in Vodno Skopje two rooms 56m2 furnished. The apartment is only 5 minutes walk from the Clinical center Mother Teresa. This apartment in Vodno has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, air conditioning, parking space.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vodno Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 56
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Parking space Yes

More info за apartment во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Vodno Skopje two rooms 56m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje two rooms 56m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje two rooms 56m2 furnished. The apartment is only 5 minutes walk from the Clinical center Mother Teresa. This apartment in Vodno has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, air conditioning, parking space.

30 other products in the same category: