For rent apartment in Vodno Skopje four rooms 96m2 empty Macedonia

11393

New product

For rent apartment in Vodno Skopje four rooms 96m2 empty. The apartment is on fourth floor with balcony and dedicated parking spot. This apartment in Vodno has three bedrooms and one bathroom.

More details

400 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vodno Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 96
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Bathrooms 2
Balcony 2
Floor 4
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage No
Parking space Yes

More info за apartment во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Vodno Skopje four rooms 96m2 empty Macedonia

For rent apartment in Vodno Skopje four rooms 96m2 empty Macedonia

For rent apartment in Vodno Skopje four rooms 96m2 empty. The apartment is on fourth floor with balcony and dedicated parking spot. This apartment in Vodno has three bedrooms and one bathroom.

30 other products in the same category: