For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 90m2 furnised Macedonia

11570

New product

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 90m2 furnised. The apartment is located in very quiet neighborhood only 20 minutes walk from the city center. This apartment in Vodno has two bedrooms, two bathrooms, fully equipped kitchen with utensils,  central heating system, ac, parking space at disposal.

More details

Add to wishlist

Data sheet на house floor во Vodno Skopje

Service For rent
Property House floor
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 90
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 5
Floor 2
Elevator No
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes
Internet and Cabel TV Yes

More info за house floor во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 90m2 furnised Macedonia

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 90m2 furnised Macedonia

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 90m2 furnised. The apartment is located in very quiet neighborhood only 20 minutes walk from the city center. This apartment in Vodno has two bedrooms, two bathrooms, fully equipped kitchen with utensils,  central heating system, ac, parking space at disposal.

30 other products in the same category: