For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 80m2 empty Macedonia

11278

New product

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 80m2 empty. The apartment is on the second floor with elevator and balcony. This apartment in Vodno Skopje has two bedrooms, two bathrooms, its own heating system, garage space at disposal, air conditioner and 24/7 video surveillance.

More details

260 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vodno Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 66
Rooms (total) 3
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 3
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage Yes

More info за apartment во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 80m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 80m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 80m2 empty. The apartment is on the second floor with elevator and balcony. This apartment in Vodno Skopje has two bedrooms, two bathrooms, its own heating system, garage space at disposal, air conditioner and 24/7 video surveillance.

30 other products in the same category: