For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 75m2 furnished Macedonia

11521

Used

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 75m2 furnished. The apartment is located near Mother Teresa Clinical Centar in a very quiet area ideal for families. This apartment in Vodno has two bedrooms, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, its own heating system, ac, garage space.

More details

700 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vodno Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 75
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 1
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage Yes
Parking space Yes
Yard Yes

More info за apartment во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 75m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 75m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje three rooms 75m2 furnished. The apartment is located near Mother Teresa Clinical Centar in a very quiet area ideal for families. This apartment in Vodno has two bedrooms, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, its own heating system, ac, garage space.

30 other products in the same category: