For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 72m2 furnised Macedonia

11290

New product

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 72m2 furnised. The apartment is on ground floor with balcony. This apartment in Vodno has two bedrooms, two bathrooms, fully equipped kitchen with utensils, its own heating system and air conditioning.

More details

400 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Crnice Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Crnice
Space m2 72
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor Ground Floor
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Yard да
Internet and Cabel TV Yes

More info за apartment во Crnice Skopje

-

Населбата Crnice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Crnice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Crnice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Crnice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Crnice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Crnice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 72m2 furnised Macedonia

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 72m2 furnised Macedonia

For rent apartment in Vodno Skopje three rooms 72m2 furnised. The apartment is on ground floor with balcony. This apartment in Vodno has two bedrooms, two bathrooms, fully equipped kitchen with utensils, its own heating system and air conditioning.

30 other products in the same category: