For rent Apartment in Vodno Skopje four rooms 107m2 furnished Macedonia

11503

Used

For rent Apartment in Vodno Skopje four rooms 107m2 furnished. The apartment is located on Banica street in a new building. This apartment in Vodno Skopje has two bedrooms, one study room, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom.

More details

500 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Crnice Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Crnice
Space m2 107
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor Ground Floor
Air conditioner Yes

More info за apartment во Crnice Skopje

-

Населбата Crnice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Crnice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Crnice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Crnice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Crnice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Crnice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Vodno Skopje four rooms 107m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje four rooms 107m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Vodno Skopje four rooms 107m2 furnished. The apartment is located on Banica street in a new building. This apartment in Vodno Skopje has two bedrooms, one study room, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom.

30 other products in the same category: