For rent Apartment in Taftalidze Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

11456

Used

For rent Apartment in Taftalidze Skopje three rooms 80m2 furnished. The apartment is located in a new building on upper ground floor with small balcony. This apartment in Taftalidze Skopje has two bedrooms, equipped kitchen with utensils, one bathroom, one guest toilet, its own heating system, air conditioning, parking space.

More details

450 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Taftalidze 1 Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Taftalidze 1
Space m2 80
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor Upper ground floor
Elevator No
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Taftalidze 1 Skopje

-

Населбата Taftalidze 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Taftalidze 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Taftalidze 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Taftalidze 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Taftalidze 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Taftalidze 1 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Taftalidze Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Taftalidze Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Taftalidze Skopje three rooms 80m2 furnished. The apartment is located in a new building on upper ground floor with small balcony. This apartment in Taftalidze Skopje has two bedrooms, equipped kitchen with utensils, one bathroom, one guest toilet, its own heating system, air conditioning, parking space.

30 other products in the same category: