For rent apartment in Przino Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

11356

New product

For rent apartment in Przino Skopje three rooms 80m2 furnished. The apartment is on the second floor with balcony. This apartment in Przino Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, its own heating system and air conditioning.

More details

370 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Przino Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Przino
Space m2 65
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 2
Elevator no
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Przino Skopje

-

Населбата Przino е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Przino има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Przino имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Przino е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Przino. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Przino со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Przino Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Przino Skopje three rooms 80m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Przino Skopje three rooms 80m2 furnished. The apartment is on the second floor with balcony. This apartment in Przino Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, its own heating system and air conditioning.

30 other products in the same category: