For rent Apartment in Przino Skopje four rooms 140 m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Przino Skopje four rooms 140 m2 furnished Macedonia

11120

Used

For rent apartment in Przino Skopje with four rooms of 140m2 furnished. The apartment is on the third floor with balcony and parking space. The living room has sofa and TV. This apartment in Przino Skopje has three bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, three bathrooms, with washing machine and air conditioner.

More details

900 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Przino Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Przino
Space m2 140
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 3
Balcony да
Floor 3
Parking space Yes

More info за apartment во Przino Skopje

-

Населбата Przino е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Przino има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Przino имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Przino е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Przino. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Przino со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Przino Skopje four rooms 140 m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Przino Skopje four rooms 140 m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Przino Skopje with four rooms of 140m2 furnished. The apartment is on the third floor with balcony and parking space. The living room has sofa and TV. This apartment in Przino Skopje has three bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, three bathrooms, with washing machine and air conditioner.

30 other products in the same category: