For rent Apartment in Novo Lisiche Skopje two rooms 40m2 furnished Macedonia

11282

Used

For rent Apartment in Novo Lisiche Skopje two rooms 40m2 furnished. The apartment is on the fourth floor, no evevator. This apartment in Novo Lisiche Skopje has one bedroom, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

More details

200 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Novo Lisice Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Novo Lisice
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 4
Elevator не

More info за apartment во Novo Lisice Skopje

-

Населбата Novo Lisice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Novo Lisice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Novo Lisice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Novo Lisice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Novo Lisice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Novo Lisice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Novo Lisiche Skopje two rooms 40m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Novo Lisiche Skopje two rooms 40m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Novo Lisiche Skopje two rooms 40m2 furnished. The apartment is on the fourth floor, no evevator. This apartment in Novo Lisiche Skopje has one bedroom, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

30 other products in the same category: