For rent Apartment in Novo Lisice Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia

11576

Used

For rent Apartment in Novo Lisice Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia. The apartment is located near Ramstore Mall and Lazo Angelovski elementary school. This apartment in Novo Lisice Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, one guest toilet, ac.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Novo Lisice Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Novo Lisice
Space m2 95
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 1
Air conditioner Yes

More info за apartment во Novo Lisice Skopje

-

Населбата Novo Lisice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Novo Lisice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Novo Lisice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Novo Lisice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Novo Lisice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Novo Lisice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Novo Lisice Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Novo Lisice Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Novo Lisice Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia. The apartment is located near Ramstore Mall and Lazo Angelovski elementary school. This apartment in Novo Lisice Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, one guest toilet, ac.

30 other products in the same category: