For rent apartment in Kozle Skopje three rooms 80m2 empty Macedonia

11421

New product

For rent apartment in Kozle Skopje three rooms 80m2 empty. The apartment is on the third  floor with elevator and two balconies. This apartment in Kozle Skopje has two bedrooms, only furnished kitchen, one bathroom, one guest toilet, its own heating system and parking space at disposal.

More details

270 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kozle Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kozle
Space m2 65
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 2
Balcony 2
Floor 5
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Parking space Yes
Yard No

More info за apartment во Kozle Skopje

-

Населбата Kozle е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kozle има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kozle имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kozle е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kozle. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kozle со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Kozle Skopje three rooms 80m2 empty Macedonia

For rent apartment in Kozle Skopje three rooms 80m2 empty Macedonia

For rent apartment in Kozle Skopje three rooms 80m2 empty. The apartment is on the third  floor with elevator and two balconies. This apartment in Kozle Skopje has two bedrooms, only furnished kitchen, one bathroom, one guest toilet, its own heating system and parking space at disposal.

30 other products in the same category: