For rent Apartment in Kozle Skopje three rooms 93m2 empty Macedonia

11131

Used

For rent apartment in Kozle Skopje with three rooms of 93m2 empty. The apartment is in a new building in Kozle near the German embassy, on the first floor with balcony. Has two bedrooms and two bathrooms.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kozle Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kozle
Space m2 93
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 1
Elevator no
Garage Yes

More info за apartment во Kozle Skopje

-

Населбата Kozle е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kozle има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kozle имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kozle е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kozle. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kozle со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Kozle Skopje three rooms 93m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Kozle Skopje three rooms 93m2 empty Macedonia

For rent apartment in Kozle Skopje with three rooms of 93m2 empty. The apartment is in a new building in Kozle near the German embassy, on the first floor with balcony. Has two bedrooms and two bathrooms.

30 other products in the same category: