For rent apartment in Kozle Skopje four rooms 130m2 Duplex furnished Macedonia

11357

New product

For rent apartment in Kozle Skopje four rooms 130m2 furnished. The apartment is on the second floor with elevator. This duplex apartment in Kozle Skopje has three bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, three bathrooms, and two balconies.

More details

800 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kozle Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kozle
Space m2 65
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 3
Balcony 2
Floor 2
Elevator Yes
Heating Electrical heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Kozle Skopje

-

Населбата Kozle е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kozle има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kozle имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kozle е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kozle. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kozle со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Kozle Skopje four rooms 130m2 Duplex furnished Macedonia

For rent apartment in Kozle Skopje four rooms 130m2 Duplex furnished Macedonia

For rent apartment in Kozle Skopje four rooms 130m2 furnished. The apartment is on the second floor with elevator. This duplex apartment in Kozle Skopje has three bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, three bathrooms, and two balconies.

30 other products in the same category: