For rent Apartment in Kisela Voda Skopje two rooms 64m2 furnished Macedonia

11478

Used

For rent Apartment in Kisela Voda Skopje two rooms 64m2 furnished. The apartment is located in Cesma district in Kisela Voda only 10 minutes walk from the city center. This apartment in Kisela Voda has one bedroom, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, air conditioning.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kisela Voda Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kisela Voda
Space m2 64
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Air conditioner Yes

More info за apartment во Kisela Voda Skopje

-

Населбата Kisela Voda е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kisela Voda има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kisela Voda имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kisela Voda е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kisela Voda. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kisela Voda со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Kisela Voda Skopje two rooms 64m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Kisela Voda Skopje two rooms 64m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Kisela Voda Skopje two rooms 64m2 furnished. The apartment is located in Cesma district in Kisela Voda only 10 minutes walk from the city center. This apartment in Kisela Voda has one bedroom, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, air conditioning.

30 other products in the same category: