For rent Apartment in Karpos Skopje two rooms 56m2 furnished Macedonia

11528

Used

For rent Apartment in Karpos Skopje two rooms 56m2 furnished. The apartment is in the residential complex City Tower. This modern furnished apartment in Karpos Skopje has one bedroom, fully equipped kitchen, one bathroom, air conditioning, central heating system, 24 hour security and reception, parking space at disposal.

More details

270 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Karpos 3 Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Karpos 3
Space m2 56
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony No
Floor 6
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Garage No
Parking space Yes

More info за apartment во Karpos 3 Skopje

-

Населбата Karpos 3 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Karpos 3 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Karpos 3 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Karpos 3 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Karpos 3. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Karpos 3 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Karpos Skopje two rooms 56m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Karpos Skopje two rooms 56m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Karpos Skopje two rooms 56m2 furnished. The apartment is in the residential complex City Tower. This modern furnished apartment in Karpos Skopje has one bedroom, fully equipped kitchen, one bathroom, air conditioning, central heating system, 24 hour security and reception, parking space at disposal.

30 other products in the same category: