For rent Apartment in Karpos Skopje four rooms 112m2 furnished Macedonia

11502

Used

For rent Apartment in Karpos Skopje four rooms 112m2 furnished. The apartment is located in MIDA residential complex. This apartment in Karpos Skopje has three bedrooms, equipped kitchen with utensils, one bathroom, one guest toilet and one private bathroom in the master bedroom. The apartment has its own heating and cooling system. There is a garage space disposal. PRICE UPON AGREEMENT.

More details

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Karpos 2 Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Karpos 2
Space m2 112
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 3
Balcony 1
Floor 1
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Karpos 2 Skopje

-

Населбата Karpos 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Karpos 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Karpos 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Karpos 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Karpos 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Karpos 2 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Karpos Skopje four rooms 112m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Karpos Skopje four rooms 112m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Karpos Skopje four rooms 112m2 furnished. The apartment is located in MIDA residential complex. This apartment in Karpos Skopje has three bedrooms, equipped kitchen with utensils, one bathroom, one guest toilet and one private bathroom in the master bedroom. The apartment has its own heating and cooling system. There is a garage space disposal. PRICE UPON AGREEMENT.

30 other products in the same category: