For rent Apartment in Crnice Skopje two rooms 40m2 furnished Macedonia

11407

Used

For rent Apartment in Crnice Skopje two rooms 40m2 furnished. The apartment is only 15 minutes walk from the center of the city. This apartment in Crnice Skopje has one bedroom, equipped kitchen with utensils, one bathroom.

More details

200 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Crnice Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Crnice
Space m2 42
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony No

More info за apartment во Crnice Skopje

-

Населбата Crnice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Crnice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Crnice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Crnice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Crnice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Crnice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Crnice Skopje two rooms 40m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Crnice Skopje two rooms 40m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Crnice Skopje two rooms 40m2 furnished. The apartment is only 15 minutes walk from the center of the city. This apartment in Crnice Skopje has one bedroom, equipped kitchen with utensils, one bathroom.

30 other products in the same category: