For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 54m2 furnished Macedonia

11301

Used

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 54m2 furnished. This apartment has one bedroom, equipped kitchen and one bathroom.

More details

160 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Gjorce Petrov Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Gjorce Petrov
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Heating Electrical heating

More info за apartment во Gjorce Petrov Skopje

-

Населбата Gjorce Petrov е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Gjorce Petrov има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Gjorce Petrov имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Gjorce Petrov е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Gjorce Petrov. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Gjorce Petrov со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 54m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 54m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 54m2 furnished. This apartment has one bedroom, equipped kitchen and one bathroom.

30 other products in the same category: