For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 50m2 furnished Macedonia

11280

New product

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 50m2 furnished. The apartment is on the third floor with elevator and balcony. This apartment in Gjorce Petrov has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, air conditioner.

More details

180 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Gjorce Petrov Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Gjorce Petrov
Space m2 66
Rooms (total) 3
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 3
Elevator Yes
Air conditioner Yes

More info за apartment во Gjorce Petrov Skopje

-

Населбата Gjorce Petrov е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Gjorce Petrov има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Gjorce Petrov имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Gjorce Petrov е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Gjorce Petrov. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Gjorce Petrov со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 50m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 50m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Gjorce Petrov Skopje two rooms 50m2 furnished. The apartment is on the third floor with elevator and balcony. This apartment in Gjorce Petrov has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, air conditioner.

30 other products in the same category: