For rent Apartment in Debar Maalo two rooms 45m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Debar Maalo two rooms 45m2 furnished Macedonia

11247

Used

For rent Apartment in Debar Maalo two rooms 45m2 furnished Macedonia. The apartment is on the second floor. This apartment in Debar Maalo has one bedroom, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 2

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Debar Maalo two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Debar Maalo two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Debar Maalo two rooms 45m2 furnished Macedonia. The apartment is on the second floor. This apartment in Debar Maalo has one bedroom, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

30 other products in the same category: