For rent Apartment in Debar Maalo Skopje two rooms 70m2 furnished Macedonia

11472

Used

For rent Apartment in Debar Maalo Skopje two rooms 70m2 furnised. The apartment is on fifth floor with elevator. This apartment in Debar Maalo has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, central heating system, air conditioning.

More details

400 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 70
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor Attic
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Debar Maalo Skopje two rooms 70m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Debar Maalo Skopje two rooms 70m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Debar Maalo Skopje two rooms 70m2 furnised. The apartment is on fifth floor with elevator. This apartment in Debar Maalo has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, central heating system, air conditioning.

30 other products in the same category: