For rent apartment in Debar Maalo Skopje three rooms 51m2 empty Macedonia

11090

New product

For rent apartment in Debar Maalo Skopje three rooms 51m2 empty. The apartment is located in new building on the second floor with elevator. This apartment in Debar Maalo Skopje has total of three rooms, two bathrooms and equipped kitchen. Central heating system and airconditioning included. Suitable for office space.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 51
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Floor 2
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Debar Maalo Skopje three rooms 51m2 empty Macedonia

For rent apartment in Debar Maalo Skopje three rooms 51m2 empty Macedonia

For rent apartment in Debar Maalo Skopje three rooms 51m2 empty. The apartment is located in new building on the second floor with elevator. This apartment in Debar Maalo Skopje has total of three rooms, two bathrooms and equipped kitchen. Central heating system and airconditioning included. Suitable for office space.

30 other products in the same category: