For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

11444

Used

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 furnished. The apartment is in a new building on the fifth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, its own heating system.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Univerzalna Sala
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 5
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

-

Населбата Centar Univerzalna Sala е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Univerzalna Sala има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Univerzalna Sala имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Univerzalna Sala е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Univerzalna Sala. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Univerzalna Sala со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 furnished. The apartment is in a new building on the fifth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has one bedroom, one bathroom, fully equipped kitchen with utensils, its own heating system.

30 other products in the same category: