For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 empty Macedonia zoom

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 empty Macedonia

11303

New product

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 empty. The apartment is located near by Assembley of Republic of Macedonia on the first floor with elevator. This apartment in Center Skopje has one bedroom and one bathroom.

More details

150 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Bathrooms 1
Balcony не
Floor 1
Elevator Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje two rooms 45m2 empty. The apartment is located near by Assembley of Republic of Macedonia on the first floor with elevator. This apartment in Center Skopje has one bedroom and one bathroom.

30 other products in the same category: