For rent Apartment in Center Skopje three rooms 91m2 empty Macedonia

11447

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 91m2 empty. The apartment is located near ZEBRA business center on the fourth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has total of three rooms and two bathrooms. Suitable for office space.

More details

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Kapistec Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Kapistec
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 4
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Kapistec Skopje

-

Населбата Centar Kapistec е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Kapistec има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Kapistec имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Kapistec е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Kapistec. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Kapistec со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 91m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 91m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 91m2 empty. The apartment is located near ZEBRA business center on the fourth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has total of three rooms and two bathrooms. Suitable for office space.

30 other products in the same category: