For rent Apartment in Center Skopje three rooms 87m2 empty Macedonia

11366

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 87m2 empty. The apartment is in a new building, located on the fourth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, two bathrooms, its own heating system, air conditioning and sub level garage space for one vehicle.

More details

325 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 2
Balcony yes
Floor 4
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 87m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 87m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 87m2 empty. The apartment is in a new building, located on the fourth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, two bathrooms, its own heating system, air conditioning and sub level garage space for one vehicle.

30 other products in the same category: