For rent Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 furnished Macedonia

11289

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 furnished. The apartment is located on the second floor, no evevator. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, air coditioning, balcony and dedicated parking space for two vehicles.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Prolet Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Prolet
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 2
Elevator не
Heating Electrical heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Centar Prolet Skopje

-

Населбата Centar Prolet е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Prolet има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Prolet имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Prolet е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Prolet. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Prolet со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 furnished. The apartment is located on the second floor, no evevator. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom, air coditioning, balcony and dedicated parking space for two vehicles.

30 other products in the same category: