For rent Apartment in Center Skopje three rooms 77m2 furnished Macedonia

11027

New product

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 77m2 furnished. Located on 50 Divizija street (Center). This apartment has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

More details

400 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 77
Rooms (total) 2
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Garage 2

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 77m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 77m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 77m2 furnished. Located on 50 Divizija street (Center). This apartment has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom.

30 other products in the same category: