For rent Apartment in Center Skopje three rooms 75m2 empty Macedonia

11402

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 75m2 empty. The apartment is on the first floor with elevator. This apartment in Center Skopje has total of three rooms, with two bathrooms, and garage space at disposal. Recomended for office space.

More details

275 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 2
Floor 1
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Garage Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 75m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 75m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 75m2 empty. The apartment is on the first floor with elevator. This apartment in Center Skopje has total of three rooms, with two bathrooms, and garage space at disposal. Recomended for office space.

30 other products in the same category: