For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 furnished Macedonia

11310

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 furnished. The apartment is located near by the central Bus station only 10 minutes walk from the main city square, on the first floor with evevator and balcony. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom. 

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony yes
Floor 1
Elevator не
Heating Electrical heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 furnished. The apartment is located near by the central Bus station only 10 minutes walk from the main city square, on the first floor with evevator and balcony. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and one bathroom. 

30 other products in the same category: