For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 empty Macedonia

11564

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 empty. The apartment is located in Debar Maalo on the fifth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has total of three rooms, equipped kitchen, one bathroom. Suitable for office space.

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 64
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 5
Elevator Yes

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 64m2 empty. The apartment is located in Debar Maalo on the fifth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has total of three rooms, equipped kitchen, one bathroom. Suitable for office space.

30 other products in the same category: