For rent Apartment in Center Skopje three rooms 60m2 empty Macedonia

11417

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 60m2 empty. The apartment is on upper ground floor. This apartment in Center Skopje has total of three rooms, with two bathrooms, its own heating system. Recomended for office space.

More details

500 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Bathrooms 2
Balcony No
Floor Upper ground floor
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 60m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 60m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 60m2 empty. The apartment is on upper ground floor. This apartment in Center Skopje has total of three rooms, with two bathrooms, its own heating system. Recomended for office space.

30 other products in the same category: