For rent Apartment in Center Skopje four rooms 86m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 86m2 furnished Macedonia

11132

Used

For rent apartment in Center Skopje with four rooms of 86m2 furnished. The apartment is in a new building on the sixth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has three bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, two bathrooms with washing machine, air conditioner.

More details

450 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Univerzalna Sala
Space m2 86
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 6
Elevator Yes

More info за apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

-

Населбата Centar Univerzalna Sala е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Univerzalna Sala има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Univerzalna Sala имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Univerzalna Sala е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Univerzalna Sala. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Univerzalna Sala со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 86m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 86m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Center Skopje with four rooms of 86m2 furnished. The apartment is in a new building on the sixth floor with elevator and balcony. This apartment in Center Skopje has three bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, two bathrooms with washing machine, air conditioner.

30 other products in the same category: