For rent Apartment in Center Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia

11138

Used

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 70m2 furnished. The apartment is on the fourth floor. Has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom.

More details

400 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje

More info за apartment во Skopje

-

Населбата е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje three rooms 70m2 furnished. The apartment is on the fourth floor. Has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom.

30 other products in the same category: