For rent Apartment in Centar Skopje two rooms 46m2 empty Macedonia

11274

Used

For rent Apartment in Centar Skopje two rooms 46m2 empty. The apartment has one bedroom, the kitchen is not equiped with utensils, only furnished and one bathroom.

More details

180 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Kapistec Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Kapistec
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Only furniture
Bathrooms 1

More info за apartment во Centar Kapistec Skopje

-

Населбата Centar Kapistec е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Kapistec има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Kapistec имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Kapistec е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Kapistec. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Kapistec со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Centar Skopje two rooms 46m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje two rooms 46m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje two rooms 46m2 empty. The apartment has one bedroom, the kitchen is not equiped with utensils, only furnished and one bathroom.

30 other products in the same category: