For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 97m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 97m2 furnished Macedonia

11163

Used

For rent Apartment in Centar Skopje tree rooms 97m2 furnished. The apartment is near by Greek embassy on fifth floor. This apartment in Centar Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and two bathrooms.

More details

450 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 5

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 97m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 97m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje tree rooms 97m2 furnished. The apartment is near by Greek embassy on fifth floor. This apartment in Centar Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and two bathrooms.

30 other products in the same category: