For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia

11227

Used

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 70m2 furnished. The apartment is in a new building located in the very centar of the city just 2 minutes walk from the main city square. This apartment in Centar Skopje is on the fourth floor, has large 30m2 living room, two bedrooms and two bathrooms.

More details

600 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Bathrooms 2
Floor 4
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 70m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje three rooms 70m2 furnished. The apartment is in a new building located in the very centar of the city just 2 minutes walk from the main city square. This apartment in Centar Skopje is on the fourth floor, has large 30m2 living room, two bedrooms and two bathrooms.

30 other products in the same category: