For rent Apartment in Centar Skopje four rooms 81m2 empty Macedonia

11275

Used

For rent Apartment in Centar Skopje four rooms 81m2 empty. The apartment is on the sixth floor with elevator. This apartment in Centar has three bedrooms, fully equiped kitchen with utensils, air conditioning and central heating system.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Univerzalna Sala
Space m2 60
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 6
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

-

Населбата Centar Univerzalna Sala е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Univerzalna Sala има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Univerzalna Sala имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Univerzalna Sala е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Univerzalna Sala. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Univerzalna Sala со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Centar Skopje four rooms 81m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje four rooms 81m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Centar Skopje four rooms 81m2 empty. The apartment is on the sixth floor with elevator. This apartment in Centar has three bedrooms, fully equiped kitchen with utensils, air conditioning and central heating system.

30 other products in the same category: