For rent apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

11427

New product

For rent apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished. The apartment is on the first floor with elevator and balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has one bedroom, equipped kitchen with utensils, one bathroom.

More details

200 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Biser Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Biser
Space m2 65
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 1
Elevator Yes
Heating Electrical heating
Air conditioner No

More info за apartment во Aerodrom Biser Skopje

-

Населбата Aerodrom Biser е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Biser има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Biser имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Biser е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Biser. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Biser со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished. The apartment is on the first floor with elevator and balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has one bedroom, equipped kitchen with utensils, one bathroom.

30 other products in the same category: