For rent Apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

11265

Used

For rent Apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished. The apartment is in a new building on the fourth floor with balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has one bedroom, equipped kitchen with utensils and one bathroom.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 4
Elevator Yes
Heating Central Heating

More info за apartment во Aerodrom Skopje

-

Населбата Aerodrom е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje two rooms 45m2 furnished. The apartment is in a new building on the fourth floor with balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has one bedroom, equipped kitchen with utensils and one bathroom.

30 other products in the same category: