For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 98m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 98m2 furnished Macedonia

11259

Used

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 98m2 furnished. The apartment is near by American college on the fifth floor. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and two bathrooms.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Micurin Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Micurin
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Floor 5
Elevator Yes

More info за apartment во Aerodrom Micurin Skopje

-

Населбата Aerodrom Micurin е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Micurin има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Micurin имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Micurin е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Micurin. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Micurin со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 98m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 98m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 98m2 furnished. The apartment is near by American college on the fifth floor. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils and two bathrooms.

30 other products in the same category: