For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia zoom

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia

11320

Used

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 90m2 furnished . The apartment is located near by the central Bus station only 10 minutes walk from the main city square, on the sixteenth floor with balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathrooms, central heating system an air conditioning. 

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Nova Zeleznicka Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Nova Zeleznicka
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony yes
Floor 16
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Aerodrom Nova Zeleznicka Skopje

-

Населбата Aerodrom Nova Zeleznicka е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Nova Zeleznicka има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Nova Zeleznicka имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Nova Zeleznicka е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Nova Zeleznicka. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Nova Zeleznicka со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 90m2 furnished Macedonia

For rent Apartment in Aerodrom Skopje three rooms 90m2 furnished . The apartment is located near by the central Bus station only 10 minutes walk from the main city square, on the sixteenth floor with balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, one bathrooms, central heating system an air conditioning. 

30 other products in the same category: