For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 85m2 furnished

11353

New product

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 85m2 furnished. The apartment is near by Capitol Mall on the seventh floor with balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, two bathrooms, central heating system and air conditioning.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Aerodrom Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom
Space m2 65
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 7
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Aerodrom Skopje

-

Населбата Aerodrom е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 85m2 furnished

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 85m2 furnished

For rent apartment in Aerodrom Skopje three rooms 85m2 furnished. The apartment is near by Capitol Mall on the seventh floor with balcony. This apartment in Aerodrom Skopje has two bedrooms, fully equipped kitchen with utensils, two bathrooms, central heating system and air conditioning.

30 other products in the same category: